Вести

Делегирање за 10 коло Нишавске окружне лиге

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

19.10.19





14



D.

Dušnik



FK

“ELID”



FK

“DOLJEVAC 1971”

1.

NIKOLIĆ FILIP

2.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

3.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

D.

STAMENKOVIĆ ZORAN



Subota

19.10.19.





14



Al.

Rudnici



FK

“RUDAR ALPOS”



FK

“RUTEVAC 1908”

1.

MILOŠEVIĆ JOVAN

2.

ĐORĐEVIĆ SLAVKO

3.

BRZAKOVIĆ JOVANA

D.

MILIČEVIĆ VOJKAN



Nedelja

20.10.19.





14





Rasovača



FK

“RASOVAČA”



FK

“NAPREDAK 2012”

1.

IVANOVIĆ STEFAN

2.

ALEKSIĆ SAŠA

3.

BRANKOVIĆ MILOŠ

D.

MILOJEVIĆ MIĆA



Nedelja

20.10.19.





14





Batušinac



FK

“MLADOST”



FK

“NAISUS 1977”

1.

JANKOVIĆ NIKOLA

2.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

3.

DINIĆ VLADICA

D.

KANDIĆ BRANISLAV



Nedelja

20.1019.





14





Gadžin Han



FK

“ZAPLANJAC”



FK

“POBEDA”

1.

MITROVIĆ STEFAN

2.

MITIĆ DARKO

3.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

D.

JOCIĆ GORAN



Nedelja

20.10.19.





14





Čečina



FK

“MORAVAC”



FK

“PALILULA”

1.

MILOŠEVIĆ STEFAN

2.

MARKOVIĆ SLAĐAN

3.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

D.

DINIĆ VIKTOR



Nedelja

20.10.19.





14





Korman



FK

“SLOGA”



FK

“BALIČEVAC 1976”

1.

JOVANOVIĆ MILAN

2.

DABARČIĆ DEJAN

3.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

D.

GOLUBOVIĆ ZORAN



Nedelja

20.10.19.





14





Čapljinac



FK

“RADNIČKI 1947”



FK

“PADINA 1989”

1.

JOVANOVIĆ JOVANA

2.

MILOSAVLJEVIĆ MARKO

3.

MITROVIĆ PREDRAG

D.

ILIĆ ALEKSANDAR



Nedelja

20.10.19.





14



Z.

Toponica



FK

“MORAVAC”



FK

“RADNIČKI 1924”

1.

STANOJEVIĆ MARKO

2.

JOVANOVIĆ IVAN

3.

MILADINOVIĆ VLADICA

D.

POPOVIĆ TOPLICA

Делегирање за 7 коло Нишавске окружне лиге

Delegiranje za 7 kolo Nišavske okružnel lige

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

28.09.19.





15.30





Čečina



FK

“POBEDA”



FK

“NAPREDAK 2012”

1.

NIKOLIĆ FILIP

2.

STANOJEVIĆ MARKO

3.

MARKOVIĆ SLAĐAN

D.

ILIĆ SVETISLAV



Subota

28.09.19.





15.30





Baličevac



FK

“PADINA 1989”



FK

“RUDAR ALPOS”

1.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

2.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

3.

STANKOVIĆ JOVANA

D.

STEVANOVIĆ SAVA



Nedelja

29.09.19.





15.30





Čapljinac



FK

“RADNIČKI 1947”



FK

“RASOVAČA”

1.

BRANKOVIĆ MILOŠ

2.

JOVANOVIĆ MILAN

3.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

D.

KITANOVIĆ DRAGAN



Nedelja

29.09.19.





15.30



Z.

Toponica



FK

“MORAVAC”



FK

“SLOGA”

1.

IVANOVIĆ STEFAN

2.

MILADINOVIĆ VLADICA

3.

MITIĆ DARKO

D.

MIĆIĆ NIKOLA



Nedelja

29.09.19.





15.30





Kočane



FK

“KOČANE 1929”



FK

“MORAVAC” (Č)

1.

MILOŠEVIĆ STEFAN

2.

JANKOVIĆ NIKOLA

3.

MITROVIĆ STEFAN

D.

CVETKOVIĆ LJUBIŠA



Nedelja

29.09.19.





15.30





Rožina



FK

“NAISUS 1977”



FK

“DOLJEVAC 1971”

1.

NIKOLIĆ LUKA

2.

JOVANOVIĆ IVAN

3.

DINIĆ VLADICA

D.

MARKOVIĆ DRAGAN



Nedelja

29.09.19.





15.30





Baličevac



FK

“BALIČEVAC 1976”



FK

“ZAPLANJAC”

1.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

2.

PAUNOVIĆ STEFAN

3.

JOVANOVIĆ DANIJEL

D.

MILOJEVIĆ MIĆA



Nedelja

29.09.19.





11





Aleksinac





FK

“PALILULA”



FK

“MLADOST”

1.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

2.

ALEKSIĆ SAŠA

3.

DABARČIĆ DEJAN

D.

ILIĆ IVAN



Nedelja

29.09.19.





15.30



Al.

Rudnici



FK

“RUTEVAC 1908”



FK

“ELID”

1.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

2.

RADOJKOVIĆ DAVID

3.

DIMITRIJEVIĆ EMILIJA

D.

PETROVIĆ VELIZAR

Делегирање за 6 коло Нишавске окружне лиге

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Sreda

25.09.19.





15.30





Rasovača



FK

“RASOVAČA”



FK

“NAISUS 1977”

1.

MILADINOVIĆ VLADICA

2.

STOJKOVIĆ NENAD

3.

MITIĆ DARKO

D.

KANDIĆ BRANISLAV



Sreda

25.09.19.





15.30





Doljevac



FK

“DOLJEVAC 1971”



FK

“POBEDA”

1.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

2.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

3.

RADOJKOVIĆ DAVID

D.

NIKOLIĆ VLADIMIR



Sreda

25.09.19.





15.30





Korman



FK

“SLOGA”



FK

“RADNIČKI 1947”

1.

JANKOVIĆ NIKOLA

2.

JOVANOVIĆ DANIJEL

3.

STOILKOV ŽELJKO

D.

GOLUBOVIĆ ZORAN



Sreda

25.09.19.





15.30



D.

Dušnik



FK

“ELID”



FK

“PALILULA”

1.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

2.

DINIĆ VLADICA

3.

MITROVIĆ STEFAN

D.

ILIĆ DRAGIŠA



Sreda

25.09.19.





15.30



Al.

Rudnici



FK

“RUDAR ALPOS”



FK

“RADNIČKI 1924”

1.

STANOJEVIĆ MARKO

2.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

3.

NIKOLIĆ FILIP

D.

JOCIĆ GORAN



Sreda

25.09.19.





15.30





Gadžin Han



FK

“ZAPLANJAC”



FK

“PADINA 1989”

1.

NIKOLIĆ LUKA

2.

JOVANOVIĆ IVAN

3.

MARKOVIĆ SLAĐAN

D.

STOILKOV LOZAN



Četvrtak

26.09.19.





15.30





Batušinac



FK

“MLADOST”



FK

“BALIČEVAC 1976”

1.

ĐORĐEVIĆ SLAVKO

2.

MILOŠEVIĆ JOVAN

3.

DIMITRIJEVIĆ ALEKSANDAR

D.

STAMENKOVIĆ ZORAN



Četvrtak

26.09.19.





15.30





Čečina



FK

“MORAVAC”



FK

“MORAVAC” (ZT)

1.

ALEKSIĆ SAŠA

2.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

3.

PAUNOVIĆ STEFAN

D.

STOJANOVIĆ ZVONIMIR



Četvrtak

26.09.19.





15.30





Gredetin



FK

“NAPREDAK 2012”



FK

“RUTEVAC 1908”

1.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

2.

JOVANOVIĆ MILAN

3.

DABARČIĆ DEJAN

D.

STOJANOVIĆ LJUBA

Делегирање 5 коло

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

21.09.19.





16





Korman



FK

“RASOVAČA”



FK

“SLOGA”

1.

NIKOLIĆ FILIP

2.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

3.

STANKOVIĆ JOVANA

D.

ILIĆ ALEKSANDAR



Subota

21.09.19.





16





Čapljinac



FK

“RADNIČKI 1947”



FK

“MORAVAC” (Č)

1.

JANKOVIĆ NIKOLA

2.

MITIĆ DARKO

3.

JOVANOVIĆ MILAN

D.

KITANOVIĆ DRAGAN



Nedelja

22.09.19.





16



Z.

Toponica



FK

“MORAVAC”



FK

“RUDAR ALPOS”

1.

MITROVIĆ STEFAN

2.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

3.

DINIĆ VLADICA

D.

ILIĆ SVETISLAV



Nedelja

22.09.19.





16





Kočane



FK

“RADNIČKI 1924”



FK

“ZAPLANJAC”

1.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

2.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

3.

RADOJKOVIĆ DAVID

D.

DINIĆ VIKTOR



Subota

21.09.19.





16







Baličevac



FK

“PADINA 1989”



FK

“MLADOST”

1.

MILOŠEVIĆ STEFAN

2.

ALEKSIĆ SAŠA

3.

DABARČIĆ DEJAN

D.

POPOVIĆ TOPLICA



Nedelja

22.09.19.





16





Baličevac



FK

“BALIČEVAC 1976”



FK

“ELID”

1.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

2.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

3.

DIMITRIJEVIĆ ALEKSANDAR

D.

STEFANOVIĆ ALEKSANDAR



Nedelja

22.09.19.





11





Aleksinac



FK

“PALILULA”



FK

“NAPREDAK 2012”

1.

DIMITRIJEVIĆ EMILIJA

2.

MARKOVIĆ SLAĐAN

3.

BRANKOVIĆ MILOŠ

D.

MILOJEVIĆ MIĆA



Nedelja

22.09.19.





16



Al.

Rudnici



FK

“RUTEVAC 1908”



FK

“DOLJEVAC 1971”

1.

IVANOVIĆ STEFAN

2.

MILADINOVIĆ VLADICA

3.

JOVANOVIĆ DANIJEL

D.

MARKOVIĆ DRAGAN



Nedelja

22.09.19.





16





Čečina



FK

“POBEDA”



FK

“NAISUS 1977”

1.

ĐORĐEVIĆ SLAVKO

2.

STANOJEVIĆ MARKO

3.

JOVANOVIĆ IVAN

D.

RISTIĆ GORAN

Избор писма
 7. јули бб (спортски центар "ТАШ"), 18220 Алексинац
+381/018-803051       office@fsno.org.rs