РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА

ОКРУЖНА ЛИГА- ФСНО АЛЕКСИНАЦ - ПРОЛЕЋНИ ДЕО 2018/2019 ГОДИНЕ

 

18. КОЛО     09/10.03. 2019        15:00

 

19. КОЛО    16/17.03. 2019       15:00

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

Субота

"ПАДИНА" ПАДИНА

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Субота

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

 

Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

Недеља

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

 

Недеља

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ   

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

 

Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

 

Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

Недеља

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ 

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

Недеља

"СЛОГА"  КОРМАН

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

 

Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ 

 

 

Слободан

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

 

 

Слободан

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

 

20. КОЛО     23/24.03. 2019        15:30

 

21. КОЛО    30/31.03. 2019         16:00

 

Субота

"СЛОГА"  КОРМАН

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

 

 

 

Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

 

Субота

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Субота

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

 

Недеља

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

Недеља

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

 

Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

 

Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

 

Недеља

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

 

Недеља

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

 

Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

 

Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

 

Слободан

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

 

Слободан

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

 

22. КОЛО     06/07.03. 2019        16:00

 

23. КОЛО    10.04. 2019         16:00  (ВАНРЕДНО КОЛО)

Субота

"СЛОГА"  КОРМАН

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Среда

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

Субота

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

 

Среда

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

Среда

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

Недеља

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

 

Среда

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

 

Среда

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

 

Среда

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

Недеља

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Среда

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

Среда

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

Слободан

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 

 

 

 

Слободан

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

 

 

24. КОЛО     13/14.04. 2019        16:00

 

 

25. КОЛО    20/21.04. 2019        16:30

Субота

 "МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

 

 

Субота

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

Субота

"МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

 

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

Недеља

"СЛОГА"  КОРМАН

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

 

 

Недеља

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

Недеља

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

 

 

Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

Недеља

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

 

 

Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

 

Недеља

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

 

Недеља

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 

 

 

 

Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

Слободан

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

 

 

 

Слободан

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

 

 

 

26. КОЛО     27/28.04. 2019        16:30

 

27. КОЛО    04/05.05. 2019       16:30

Субота

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Субота

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

 

Субота

"НАПРЕДАК 1929"  АЛЕКСИНАЦ

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

 

 

Недеља

"СЛОГА"  КОРМАН

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

 

Недеља

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

 

Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

Недеља

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

Недеља

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

 

Недеља

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

Слободан

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

 

 

Слободан

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

 

      

28. КОЛО     11/12.05. 2019        16:30

 

29. КОЛО    18/19.05. 2019       17:00

Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

Субота

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

Субота

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

Недеља

"СЛОГА"  КОРМАН

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

 

Недеља

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

Недеља

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 

 

 

Недеља

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

Недеља

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

 

Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

 

Недеља

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

Слободан

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

 

 

Слободан

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

 

       

30. КОЛО     22.05. 2019  (Ванредно коло)    17:00

 

31. КОЛО    25/26.05. 2019       17:00

Среда

"СЛОГА"  КОРМАН

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

 

Субота

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

Среда

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

Субота

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

Среда

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

Среда

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

Недеља

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

Среда

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

Среда

"ПАДИНА" ПАДИНА

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

 

Недеља

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

Среда

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

 

Недеља

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

Среда

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

 

Недеља

"НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

Слободан

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

 

 

Слободан

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

                                    

32. КОЛО     01/02.06. 2019        17:30

 

33. КОЛО    08/09.06. 2019       17:30

Субота

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

 

Недеља

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

 

 

Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

 

Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 

 

Недеља

"СЛОГА"  КОРМАН

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"СЛОГА"  КОРМАН

 

 

Недеља

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

 

Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 

 

Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 

 

 

Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

 

Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

 

 

Недеља

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

 

Недеља

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

 

Недеља

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

 

 

Слободан

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 

 

 

 

Слободан

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

 

 

 

              

 

 

34. КОЛО    15/16.06. 2019       17:30

Недеља

"ПАЛИЛУЛА"  АЛЕКСИНАЦ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 

 

Недеља

"МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ

"ПАДИНА" ПАДИНА

 

 

Недеља

"СЛОГА"  КОРМАН

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

 

 

Недеља

"НАИСУС 1977"  РОЖИНА

"МЛАДОСТ"  БАТУШИНАЦ

 

 

Недеља

"ДОЉЕВАЦ"  ДОЉЕВАЦ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 

 

Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

 

 

Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 

 

Недеља

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

 "МОРАВАЦ"  З.ТОПОНИЦА

 

 

Слободан

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 

 

 

 

 

НАПОМЕНА:

Клубови: ФК "МОРАВА"  ЖИТКОВАЦ“, ОФК "НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ, И ФК„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ, као домаћини играју СУБОТОМ.

Клубови:ФК „НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ игра у ГРАДЕТИНУ, ФК "ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ ИГРА У ТРЊАНУ , ФК "ПАДИНА" ПАДИНА ИГРА НА ОБЛАЧИНСКОМ ЈЕЗЕРУ И ФК"ПАЛИЛУЛА" ИЗ АЛЕКСИНЦА ИГРА  НА ИГРАЛИШТУ ФК“НАПРЕДАК 1929“.

 

Утакмица 27.кола између ФК“Напредак 1929“ из Алексинца и ФК“Палилула“ из Алексинца, одиграће се на стадиону ФК“Рудар Алпос“ на Алексиначком Руднику.

 

 7. јули бб (спортски центар "ТАШ"), 18220 Алексинац
+381/018-803051       office@fsno.org.rs