РАСПОРЕД ПРВЕНСТВА ОКРУЖНЕ ЛИГЕ НИШАВСKОГ ОКРУГА ЈЕСЕЊИ ДЕО 2017/2018
1. коло (19/20.08.2017) 2. коло (26/27.08.2017)
дан време домаћин гост дан време домаћин гост
недеља 17:00 Моравац (Ч) Слога субота 16:30 Слога Дољевац 1971
субота 17:00 Јединство ГВД Добрич 1974 субота 16:30 Моравац (ЗТ) Раднички 1947
недеља 17:00 Младост Наисус 1977 недеља 16:30 Земљорадник Раднички 1924
недеља 17:00 Расовача Црвена звезда недеља 16:30 Морава (Ж) Палилула
субота 17:00 Орљане Морава (Ж) недеља 16:30 Црвена звезда Орљане
недеља 17:00 Палилула Земљорадник недеља 16:30 Наисус 1977 Расовача
недеља 17:00 Раднички 1924 Моравац (ЗТ) субота 16:30 Добрич 1974 Младост
недеља 17:00 Раднички 1947 Дољевац 1971 недеља 16:30 Моравац (Ч) Јединство ГВД
3. коло (02/03.09.2017) 4. коло (09/10.09.2017)
дан време домаћин гост дан време домаћин гост
субота 16:30 Јединство ГВД Слога недеља 16:00 Слога Моравац (ЗТ)
недеља 16:30 Младост Моравац (Ч) недеља 16:00 Земљорадник Дољевац 1971
недеља 16:30 Расовача Добрич 1974 субота 16:00 Морава (Ж) Раднички 1947
недеља 16:30 Орљане Наисус 1977 недеља 16:00 Црвена звезда Раднички 1924
субота 16:30 Палилула Црвена звезда субота 16:00 Наисус 1977 Палилула
недеља 16:30 Раднички 1924 Морава (Ж) недеља 16:00 Добрич 1974 Орљане
недеља 16:30 Раднички 1947 Земљорадник субота 16:00 Моравац (Ч) Расовача
субота 16:30 Дољевац 1971 Моравац (ЗТ) недеља 16:00 Јединство ГВД Младост
5. коло (16/17.09.2017) 6. коло (23/24.09.2017)
дан време домаћин гост дан време домаћин гост
недеља 16:00 Младост Слога недеља 15:30 Слога Земљорадник
недеља 16:00 Расовача Јединство ГВД недеља 15:30 Морава (Ж) Моравац (ЗТ)
недеља 16:00 Орљане Моравац (Ч) недеља 15:30 Црвена звезда Дољевац 1971
недеља 16:00 Палилула Добрич 1974 субота 15:30 Наисус 1977 Раднички 1947
недеља 16:00 Раднички 1924 Наисус 1977 недеља 15:30 Добрич 1974 Раднички 1924
субота 16:00 Раднички 1947 Црвена звезда недеља 15:30 Моравац (Ч) Палилула
недеља 16:00 Дољевац 1971 Морава (Ж) субота 15:30 Јединство ГВД Орљане
субота 16:00 Моравац (ЗТ) Земљорадник недеља 15:30 Младост Расовача
7. коло (30.09/01.10.2017) 8. коло (07/08.10.2017)
дан време домаћин гост дан време домаћин гост
недеља 15:30 Расовача Слога недеља 15:00 Слога Морава (Ж)
субота 15:30 Орљане Младост недеља 15:00 Црвена звезда Земљорадник
недеља 15:30 Палилула Јединство ГВД недеља 15:00 Наисус 1977 Моравац (ЗТ)
субота 15:30 Раднички 1924 Моравац (Ч) недеља 15:00 Добрич 1974 Дољевац 1971
недеља 15:30 Раднички 1947 Добрич 1974 недеља 15:00 Моравац (Ч) Раднички 1947
недеља 15:30 Дољевац 1971 Наисус 1977 субота 15:00 Јединство ГВД Раднички 1924
недеља 15:30 Моравац (ЗТ) Црвена звезда субота 15:00 Младост Палилула
недеља 15:30 Земљорадник Морава (Ж) недеља 15:00 Расовача Орљане
9. коло (14/15.10.2017) 10. коло (21/22.10.2017)
дан време домаћин гост дан време домаћин гост
недеља 15:00 Орљане Слога недеља 15:00 Слога Црвена звезда
недеља 15:00 Палилула Расовача недеља 15:00 Наисус 1977 Морава (Ж)
субота 15:00 Раднички 1924 Младост недеља 15:00 Добрич 1974 Земљорадник
недеља 15:00 Раднички 1947 Јединство ГВД недеља 15:00 Моравац (Ч) Моравац (ЗТ)
субота 15:00 Дољевац 1971 Моравац (Ч) субота 15:00 Јединство ГВД Дољевац 1971
недеља 15:00 Моравац (ЗТ) Добрич 1974 недеља 15:00 Младост Раднички 1947
субота 15:00 Земљорадник Наисус 1977 субота 15:00 Расовача Раднички 1924
недеља 15:00 Морава (Ж) Црвена звезда недеља 15:00 Орљане Палилула
11. коло (28/29.10.2017) 12. коло (04/05.11.2017)
дан време домаћин гост дан време домаћин гост
субота 14:00 Палилула Слога недеља 13:30 Слога Наисус 1977
недеља 14:00 Раднички 1924 Орљане субота 13:30 Добрич 1974 Црвена звезда
недеља 14:00 Раднички 1947 Расовача субота 13:30 Моравац (Ч) Морава (Ж)
недеља 14:00 Дољевац 1971 Младост субота 13:30 Јединство ГВД Земљорадник
недеља 14:00 Моравац (ЗТ) Јединство ГВД недеља 13:30 Младост Моравац (ЗТ)
недеља 14:00 Земљорадник Моравац (Ч) недеља 13:30 Расовача Дољевац 1971
недеља 14:00 Морава (Ж) Добрич 1974 недеља 13:30 Орљане Раднички 1947
недеља 14:00 Црвена звезда Наисус 1977 недеља 13:30 Палилула Раднички 1924
13. коло (11/12.11.2017) 14. коло (18/19.11.2017)
дан време домаћин гост дан време домаћин гост
недеља 13:30 Раднички 1924 Слога субота 13:00 Слога Добрич 1974
недеља 13:30 Раднички 1947 Палилула недеља 13:00 Моравац (Ч) Наисус 1977
недеља 13:30 Дољевац 1971 Орљане субота 13:00 Јединство ГВД Црвена звезда
субота 13:30 Моравац (ЗТ) Расовача недеља 13:00 Младост Морава (Ж)
недеља 13:30 Земљорадник Младост недеља 13:00 Расовача Земљорадник
недеља 13:30 Морава (Ж) Јединство ГВД недеља 13:00 Орљане Моравац (ЗТ)
недеља 13:30 Црвена звезда Моравац (Ч) недеља 13:00 Палилула Дољевац 1971
недеља 13:30 Наисус 1977 Добрич 1974 недеља 13:00 Раднички 1924 Раднички 1947
15. коло (25/26.11.2017)
дан време домаћин гост
недеља 13:00 Раднички 1947 Слога
недеља 13:00 Дољевац 1971 Раднички 1924
недеља 13:00 Моравац (ЗТ) Палилула
субота 13:00 Земљорадник Орљане
субота 13:00 Морава (Ж) Расовача
недеља 13:00 Црвена звезда Младост
недеља 13:00 Наисус 1977 Јединство ГВД
недеља 13:00 Добрич 1974 Моравац (Ч)
 7. јули бб (спортски центар "ТАШ"), 18220 Алексинац
+381/018-803051       office@fsno.org.rs