РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА TАКМИЧАРСКА  2020/2021.ГОД.  ОВДЕ

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА ФС НО Алексинац
ЈЕСЕН 2020/2021 год.
 
  1 коло          15/16.08.2020 17:00 ч     2 коло          22/23.08.2020 16:30 ч
Суб. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Суб. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Суб. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"ПОБЕДА" Русна     Суб. ФК"СЛОГА" Корман ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
Суб. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане     Суб. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник  
Нед. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Нед. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац  
Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница     Нед. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ФК"БОРАЦ" Азбресница  
Нед. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"ЕЛИД" Д. Душник     Нед. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица     Нед. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ФК"МОРАВАЦ" Чечина  
Нед. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача     Нед. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац  
Нед. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"СЛОГА" Корман     Нед. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи  
                 
  3 коло          29/30.08.2020 16:30 ч     4 коло          02/03.09.2020 16:00 ч
Суб. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Сре. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"СЛОГА" Корман  
Суб. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"ЕЛИД" Д. Душник     Сре. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ФК"БОРАЦ" Азбресница  
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача     Сре. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац  
Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     Сре. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ФК"МОРАВАЦ" Чечина  
Нед. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Сре. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац  
Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница     Сре. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник  
Нед. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"ПОБЕДА" Русна     Чет. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Нед. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица     Чет. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"СЛОГА" Корман     Чет. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац  
                 
  5 коло          05/06.09.2020 16:00 ч     6 коло          12/13.09.2020 16:00 ч
Суб. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи     Суб. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац  
Суб. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Суб. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ФК"БОРАЦ" Азбресница  
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"ПОБЕДА" Русна     Суб. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"МОРАВАЦ" Чечина  
Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Нед. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача  
Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     Нед. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ФК"СЛОГА" Корман  
Нед. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница     Нед. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Нед. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"ЕЛИД" Д. Душник     Нед. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица     Нед. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац  
Нед. ФК"СЛОГА" Корман ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача     Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац  
                 
                 
                 
  7 коло          19/20.09.2020 15:30 ч     8 коло          23/24.09.2020 15:30 ч
Суб. ФК"БОРАЦ" Азбресница ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     Сре. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача  
Суб. ФК"СЛОГА" Корман ФК"ПОБЕДА" Русна     Сре. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ФК"СЛОГА" Корман  
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница     Сре. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Нед. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Сре. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник     Сре. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи     Сре. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"БОРАЦ" Азбресница  
Нед. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Чет. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"ЕЛИД" Д. Душник     Чет. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац  
Нед. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица     Чет. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"МОРАВАЦ" Чечина  
                 
  9 коло          26/27.09.2020 15:30 ч     10 коло          03/04.10.2020 15:00 ч
Суб. ФК"СЛОГА" Корман ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница     Суб. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ФК"СЛОГА" Корман  
Суб. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"ЕЛИД" Д. Душник     Суб. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     Нед. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"ПОБЕДА" Русна  
Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Нед. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац     Нед. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача  
Нед. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник     Нед. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Нед. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи     Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Нед. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"БОРАЦ" Азбресница  
Нед. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ФК"ПОБЕДА" Русна     Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац  
                 
  11 коло          10/11.10.2020 15:00 ч     12 коло          17/18.10.2020 15:00 ч
Суб. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац     Суб. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица  
Суб. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи     Суб. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"СЛОГА" Корман  
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник     Нед. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"ЕЛИД" Д. Душник  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Нед. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"ПОБЕДА" Русна  
Нед. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"МОРАВАЦ" Чечина     Нед. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача  
Нед. ФК"СЛОГА" Корман ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Нед. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Нед. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
Нед. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница     Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац  
Нед. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"ЕЛИД" Д. Душник     Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"БОРАЦ" Азбресница  
                 
                 
                 
  13 коло          24/25.10.2020 14:00 ч     14 коло          31.10/01.11.2020 13:30 ч
Суб. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Суб. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ФК"ЕЛИД" Д. Душник  
Суб. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац     Суб. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица  
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"МОРАВАЦ" Чечина     Нед. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац     Нед. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"ПОБЕДА" Русна  
Нед. ФК"СЛОГА" Корман ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник     Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача  
Нед. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи     Нед. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"СЛОГА" Корман  
Нед. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Нед. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
Нед. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница     Нед. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац  
                 
  15 коло          07/08.11.2020 13:00 ч     16 коло          14/15.11.2020 13:00 ч
Суб. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац     Суб. ФК"МЛАДОСТ" Батушинац ФК"СВРЉИГ" Сврљиг  
Суб. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник     Суб. ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи ФК"ЕЛИД" Д. Душник  
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"БОРАЦ" Азбресница     Нед. ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница  
Нед. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     Нед. ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник ФК"ПОБЕДА" Русна  
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац     Нед. ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица  
Нед. ФК"СЛОГА" Корман ФК"МОРАВАЦ" Чечина     Нед. ФК"МОРАВАЦ" Чечина ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача  
Нед. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи     Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац ФК"СЛОГА" Корман  
Нед. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     Нед. ФК"БОРАЦ" Азбресница ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане  
Нед. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"СВРЉИГ" Сврљиг     Нед. ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац  
                 
  17 коло          21/22.11.2020 13:00 ч   НАПОМЕНА:
Суб. ФК"СЛОГА" Корман ФК"БОРАЦ" Азбресница     - ФК"ПАЛИЛУЛА" и ОФК"РУТЕВАЦ 1908" своје утакмице као домаћини
Суб. ФК"СВРЉИГ" Сврљиг ОФК"РУТЕВАЦ 1908" Рутевац     играју на градском стадиону у Алексинцу.
Нед. ФК"ПАЛИЛУЛА" Алексинац ФК"МЛАДОСТ" Батушинац     - ФК"БОРАЦ" своје утакмице као домаћин игра у Рожини.
Нед. ФК"РАДНИЧКИ 1924" Кочане ФК"ДОЉЕВАЦ 1971" Дољевац     - ФК"ПАЛИЛУЛА" своје утакмице као домаћин игра НЕДЕЉОМ од 11 ч,
Нед. ФК"РАСОВАЧА"Д. Расовача ФК"РАДНИЧКИ 1947" Чапљинац     сем утакмице у 1 колу, коју као домаћин игра у СУБОТУ од 17 ч.
Нед. ФК"ЈАСТРЕБАЦ" Тешица ФК"МОРАВАЦ" Чечина      
Нед. ФК"ПОБЕДА" Русна ФК"БАЛИЧЕВАЦ 1974" Баличевац      
Нед. ФК"ЕЛИД" Д. Душник ФК"РУДАР-АЛПОС" Ал. Рудник      
Нед. ФК"МОРАВАЦ" З. Топоница ФК"ТАСКОВИЋИ" Тасковићи            
           
           
У Алексинцу,        
05.08.2020 год.                                                          Такмичарска комисија: Дејан Бојановић
           
Избор писма
 7. јули бб (спортски центар "ТАШ"), 18220 Алексинац
+381/018-803051       office@fsno.org.rs