Вести

Одлука комесара за такмичење о утакмици Раднички 1947 - Земљорадник

Fudbalski savez Nišavskog okruga Aleksinac

- Komesar za takmičenje-

- broj. 25/11-12/2018

- Niš, 20.11.2018.



Na osnovu člana 61. Pravilnika o fudbalskim takmičenjima FSS, i člana 48. stava 1. Propozicija takmičenja za prvenstvene utakmice Okružne lige FSNO Aleksinac za prvenstvo takmičarske 2018/2019 godine, Komesar za takmičenje Okružne lige Fudbalskog saveza Nišavskog okruga Aleksinac, na sednici održanoj 20.11.2018. godine, razmatrao je žalbu FK “Zemljoradnik”iz Balainca, na odigranu utakmicu 12.-tog kola između FK "Radnički 1947" iz Čapljinca i   FK "Zemljoradnik" iz Balainca, koja je po rasporedu odigrana dana 28.10.2018. u Čapljincu, na igralištu FK”Radnički 1947”, te na osnovu utvrdjenih činjenica u skladu sa članom 63. stav 1. tačka 5. Pravilnika o fudbalskim takmičenjima FSS, donosi sledeću:





O D L U K U



Usvaja se Žalba FK”Zemljoradnik”iz Balainca od 30.10.2018.godine, i predmetna utakmica koja je odigrana 28.10.2018.godine, na igralištu FK”Radnički 1947”, registruje se službenim rezultatom 0 : 3 (par forfe) u korist FK” Zemljoradnik” iz Balainca.





       O b r a z l o ž e nj e





Komesar za takmičenje Okružne lige Fudbalskog saveza Nišavskog okruga Aleksinac, na sednici od 20.11.2018.godine razmatrao je blagovremenost žalbe, (žalba je primljena 30.10.2018. godine) žalba je uredna, propisno taksirana i izjavljena od strane ovlašćenog lica FK”Zemljoradnik” kao zainteresovana strana.

Žalbeni razlozi FK”Zemljoradnik” se odnose na nepravilan nastup igrača FK “Radnički 1947” iz Čapljinca, Stefana Stojanovića br.leg. 188.U žalbi je navedeno da igrač Stefan Stojanović br.leg.188 nije imao pravo nastupa na ovoj utakmici zbog žutih kartona pa je zato nastupio na tuđu legitimaciju tj.pod imenom Dragoslav Vukadinović br.leg.196. U daljem postupku utvrđivanja nepravilnosti, tražili su suočavanje sa pomenutim igračima i službenim licima.

Komesar za takmičenje Okružne lige Fudbalskog saveza Nišavskog okruga Aleksinac, žalbu je razmatrao i po drugim osnovama. Za razmatranje na raspolaganju je imao žalbu FK”Zemljoradnik” iz Balainca, zapisnik sa predmetne utakmice, Izjavu FK”Radnički 1947” iz Čapljinca, Izjavu delegata, Izjeve sudija određenih za predmetnu utakmicu. Nakon sprovedenog postupka utvrđeno je na osnovu zapisnika sa odigrane utakmice 12.kola u Čapljincu, između FK”Radnički 1947” i FK”Zemljoradnik” da je utakmica odigrana i završena rezultatom 1:1, da je identitet igrača izvršen pre početka utakmice u prisustvu delegata i predstavnika klubova, da su konstantovali svojim potpisima da nema primedbe na identitet igrača koji nastupaju na predmetnoj utakmici.

Na osnovu člana 58. PFT FSS, FK“Zemljoradnik” je došao do novih činjenica nakon završene utakmice, i iskoristio svoje pravo uloživši žalbu na regularnost utakmice kao oštećenim klubom.

Elektronskom poštom Komesar za takmičenje je poslao delegatu utakmice i sudijama žalbu FK”Zemljoradnik”, fotokopije Fudbalskih legitimacija igrača, Vukadinović Dragoslava i Stojanović Stefana, a sve u cilju prepoznavanja igrača koji je nastupio na predmetnoj utakmici. Delegat utakmice Mičić Goran, kao i sudije susreta, glavni sudija Saša Aleksić, prvi pomoćni sudija Željko Stoilkov i drugi pomoćni sudija Stefan Manojlović izjavili su u pisanoj formi, da nepoznaju lično igrače kao i neznaju njihova imena ali su svi prepoznali da je na predmetnoj utakmici na vrata FK”Radnički 1947” bio Stojanović Stefan.

Komesar za takmičenje nakon sprovedenog postupka i izjava službenih lica utvrdio je, da je Igrač Stojanović Stefan nastupio na predmetnoj utakmici i ako nije imao pravo nastupa u 12.kolu jer se nalazio pod kaznom zabrane a igrač Vukadinović Dragoslav na predmetnoj utakmici nije bio.

            Komesar za takmičenje Okružne lige FSNO Aleksinac, na osnovu člana 63.stava 3. PFT FSS, Disciplinskom sudiji Okružne lige FSNO Aleksinac, podnosi prijavu protiv igrača i kluba.



Na osnovu svega iznetog, Komesar za takmičenje Okružne lige FSNO Aleksinac, doneo je odluku kao u dispozitivu.

Pouka o pravnom leku: Protiv odluke nezadovoljna strana ima pravo žalbe Komisiji za molbe i žalbe FSNO Aleksinac, uz uplatu odgovarajuće takse, u roku od 8 dana od prijema prvostepene odluke.





Dostavljeno:FK”Zemljoradnik”Balainac;

                   FK”Radnički 1947”Čapljinac;

                   Disciplinskom sudiji FSNO Aleksinac;

                  Arhiva FSNO Aleksinac.







U Nišu,                                                Komesar za takmičenje FSNO Aleksinac

20.11.2018.godine.                                                 Bogi Mitić







            

Јединство ГВД дисквалификован

Фудбалски савез Нишавског округа

             Такмичарски орган

             Бр.27-09/2018

     Алексинац, 28.09.2018.година

         Такмичарски орган Окружне лиге ФСНО, на седници одржаној 28.09.2018.год, разматрао је, између осталог и утакмицу 5.и 6. кола Окружне лиге ФСНО као и неодигране утакмице Ф.К.,,Јединство ГВД ,,Грејача“, које су требале да се одиграју по распореду 4. И 5. Коло, 16.09.2018.године у Батушинцу, са Ф.К.,,Јединство ГВД,, Грејач и 4.коло у Мезграји дана 08.09.2018.године са Ф.К.,,Напредак 2012,, Крушје , те на основу утврђених чињеница а у складу са чланом 52. и 53. Правилника о фудбалским такмичењима ФСС доноси следећу:

О Д Л У К У

         Ф.К.,, Јединство ГВД,, из Грејача који није одиграо две првенствене утакмице сматра се да је клуб одустао од такмичења по члану 53. Правилника о фудбалским такмичењима ФСС, и исти се дисквалификује из даљег такмичења.

О Б Р А З Л О Ж Е Њ Е

         На седници одржаној 28.09.2018.године Такмичарски орган је донео одлуку, да се Ф.К.,, Јединство ГВД,, из Грејача дисквалификује из даљег такмичења а његови постигнути резултати се бришу.

На основу тога сам донео одлуку као у диспозитиву.

У прилогу ове одлуке су и Записници са поменутих неодиграних утакмица.



         Поука о правном леку: Против ове одлуке незадовољна страна има право жалбе Комисији за молбе и жалбе ИО ФСНО у року од 8 дана од пријема првостепене одлуке, уз уплату прописане таксе а преко овог органа.

Достављено:        Ф.К.,, Јединство ГВД,, из Грејача

                            ФС општине Алексинац

                            Архива ФСНО

У Алексинцу, 28.09.2018.год                                        Такмичарски орган:

                                                                                     Боги Митић с.р.



ПОЗИВ НА ПОНОВНИ СЕМИНАР 02.09.2018. године

На основу одредби Основног правилника струковне организације судија, Правилника о фудбалским такмичењима и Пропозиција такмичења окружне лиге, обавештавамо вас да ће се поновни семинар ОКРУЖНЕ ЛИГЕ ФСНО АЛЕКСИНАЦ, за судије и делегате, одржати у Алексинцу у угоститељском објекту „Српска кафана“, и на терену ФК“Рудар-Алпос“ на Ал.Рудницима, дана 02.09.2018.год.(недеља) од 08,00ч.

ПОЗИВ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ 

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА ОКРУЖНЕ ЛИГЕ ФСНО - АЛЕКСИНАЦ 2018/2019

Фудбалски савез Нишавског округа објаљује следећи распоред ОКРУЖНЕ ЛИГЕ ФСНО - АЛЕКСИНАЦ ЗА 2018/2019. ГОДИНУ

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА
ОКРУЖНА ЛИГА- ФСНО АЛЕКСИНАЦ - ЈЕСЕЊИ ДЕО 2018/2019 ГОДИНЕ




1. КОЛО     18/19.08.2018       17:00

  2. КОЛО   25/26.08.2018         16:30

Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





  Субота

"СЛОГА" КОРМАН

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"ПАДИНА" ПАДИНА





  Субота

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"СЛОГА" КОРМАН





  Недеља

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





  Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





  Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





  Недеља

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





Недеља

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ





  Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ







Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ







3. КОЛО     01/02.09.2018         16:30

  4. КОЛО     08/09.09.2018           16:00

Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

"СЛОГА" КОРМАН





  Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ





  Субота

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





  Недеља

"СЛОГА" КОРМАН

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





  Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"ПАДИНА" ПАДИНА





  Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





  Недеља

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





Недеља

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





  Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ







Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ









          

5. КОЛО     15/16.09.2018         16:00

  6. КОЛО     22/23.09.2018           15:30

Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"СЛОГА" КОРМАН





  Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ





Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





  Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ





  Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ





  Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





  Недеља

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





Недеља

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

"ПАДИНА" ПАДИНА





  Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





  Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





Недеља

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ







Недеља

"СЛОГА" КОРМАН

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ







7. КОЛО     29/30.09.2018         15:30

  8. КОЛО     03.10.2018 (СРЕДА)         15:00

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





  Среда

"СЛОГА" КОРМАН

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





Субота

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





  Среда

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ





Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"СЛОГА" КОРМАН





  Среда

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ





  Среда

"ПАДИНА" ПАДИНА

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Недеља

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ





  Среда

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





  Среда

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"ПАДИНА" ПАДИНА





  Среда

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





Недеља

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





  Среда

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





Недеља

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  







Среда

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





                                      

                                                              

9. КОЛО     06/07.10.2018         15:00

  10. КОЛО     13/14.10.2018       15:00

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





  Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





Субота

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ





  Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"СЛОГА" КОРМАН





  Недеља

"СЛОГА" КОРМАН

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





Недеља

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





  Недеља

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ





  Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





Недеља

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"ПАДИНА" ПАДИНА





  Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Недеља

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК







Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





      

11. КОЛО       20/21.10.2018         14:30

  12. КОЛО     27/28.10.2018         14:00

Субота

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





  Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ





  Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"СЛОГА" КОРМАН





  Недеља

"СЛОГА" КОРМАН

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





Недеља

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





  Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





Недеља

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ





  Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ





Недеља

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"ПАДИНА" ПАДИНА





  Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА







Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





      





13. КОЛО       03/04.11.2018         13:30

  14. КОЛО     10/11.11.2018         13:30

Субота

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

"СЛОГА" КОРМАН





  Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ





  Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





  Недеља

"СЛОГА" КОРМАН

"ПАДИНА" ПАДИНА





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





Недеља

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





  Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





Недеља

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ





  Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





  Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





Недеља

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

"ПАДИНА" ПАДИНА







Недеља

"НАИСУС 1977" РОЖИНА

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





                              

    

15. КОЛО       17/18.11.2018         13:00

  16. КОЛО     24/25.11.2018         13:00

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





  Субота

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА





Субота

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ





  Субота

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК





Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

"СЛОГА" КОРМАН





  Недеља

"СЛОГА" КОРМАН

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





  Недеља

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ

"ПАДИНА" ПАДИНА





Недеља

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





  Недеља

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  





Недеља

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ





  Недеља

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ





Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





  Недеља

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ





Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ





  Недеља

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ





Недеља

"ПАДИНА" ПАДИНА

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ







Недеља

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ





                      



17. КОЛО     01/02.12.2018         12:30

Субота

„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ

"ПАЛИЛУЛА" АЛЕКСИНАЦ





Субота

"ПАДИНА" ПАДИНА

"МОРАВА" ЖИТКОВАЦ





Недеља

"ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ

"СЛОГА" КОРМАН





Недеља

ЛАДОСТ" БАТУШИНАЦ

"НАИСУС 1977"   РОЖИНА





Недеља

"ЈЕДИНСТВО ГВД"   ГРЕЈАЧ

"МОРАВАЦ" ЧЕЧИНА





Недеља

"ЗЕМЉОРАДНИК" БАЛАЈНАЦ  

"РАСОВАЧА" Д.РАСОВАЧА





Недеља

"ЕЛИД" ДОЊИ ДУШНИК

"РАДНИЧКИ 1924" КОЧАНЕ





Недеља

 "МОРАВАЦ" З.ТОПОНИЦА

"НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ





Недеља

"РАДНИЧКИ 1947" ЧАПЉИНАЦ

"ДОЉЕВАЦ" ДОЉЕВАЦ







                               НАПОМЕНА:

Клубови: ФК "МОРАВА" ЖИТКОВАЦ, ОФК "НАПРЕДАК 1929" АЛЕКСИНАЦ, И ФК„НАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ, као домаћини играју СУБОТОМ.

Клубови:ФКНАПРЕДАК 2012“ КРУШЈЕ игра у ГРАДЕТИНУ, ФК "ЦРВЕНА ЗВЕЗДА" Г.ЉУБЕШ ИГРА У ТРЊАНУ , ФК "ПАДИНА" ПАДИНА ИГРА НА ОБЛАЧИНСКОМ ЈЕЗЕРУ И.ФК"ЈЕДИНСТВО ГВД" ГРЕЈАЧ ИГРА У МЕЗГРАЈИ.









                                                                                                                                               

                                                              

                                                              



                                                              

ДЕЛЕГИРАЊЕ ЗА БАРАЖ УТАКМИЦУ

Делегирање за бараж утакмицу за НО окружну лигу за сезону 2017/18

Утакмица се игра 13.јуна у 2018.године на стадиону у Пуковцу од 17,30 часова између : 

                  ф.К.,,НАИСУС 1977,, РОЖИНА И Ф.К. ,,НАПРЕДАК 2012,,КРУШЈЕ

      ГЛАВНИ СУДИЈА :   МИТРОВИЋ МАРКО
      1.ПОМОЋНИ       :   ЗДРАВКОВИЋ МИОДРАГ
      2.ПОМОЋНИ       :   МИЛЕНКОВИЋ ДУШАН
      4. СУДИЈА          :   БАБИЋ НИКОЛА

      ДЕЛЛЕГАТ          :   МЛАДЕНОВИЋ НИКОЛА
      


 7. јули бб (спортски центар "ТАШ"), 18220 Алексинац
+381/018-803051       office@fsno.org.rs