Вести

Делегирање 16 коло Нишавске окружне лиге

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

23.11.19





13





Korman



FK

“SLOGA”



FK

“NAPREDAK 2012”

1.

STOILKOV ŽELJKO

2.

BRANKOVIĆ MILOŠ

3.

DIMITRIJEVIĆ EMILIJA

D.

IVAN ILIĆ



Subota

23.11.19.





13





Baličevac



FK

“PADINA 1989”



FK

“RUTEVAC 1908”

1.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

2.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

3.

STOJKOVIĆ NENAD

D.

ALEKSANDAR ILIĆ



Nedelja

24.11.19.





13





Rasovača



FK

“RASOVAČA”



FK

“ZAPLANJAC”

1.

PAUNOVIĆ STEFAN

2.

NIKOLIĆ LUKA

3.

BRZAKOVIĆ JOVANA

D.

GORAN JOCIĆ



Nedelja

24.11.19.





11



Al.

Rudnici



FK

“RUDAR ALPOS”



FK

“MLADOST”

1.

NIKOLIĆ FILIP

2.

MILOŠEVIĆ STEFAN

3.

BRANKOVIĆ MILOŠ

D.

SAVA STEVANOVIĆ



Nedelja

24.11.19.





13





Čečina



FK

“MORAVAC”



FK

“ELID”

1.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

2.

RADOJKOVIĆ DAVID

3.

ĐORĐEVIĆ NAĐA

D.

ALEKSANDAR STEFANOVIĆ



Nedelja

24.11.19.





13



Z:

Toponica



FK

“MORAVAC”



FK

“NAISUS 1977”

1.

JOVANOVIĆ IVAN

2.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

3.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

D.

TOPLICA POPOVIĆ



Nedelja

24.11.19.





13





Kočane



FK

“RADNIČKI 1924”



FK

“POBEDA”

1.

STANOJEVIĆ MARKO

2.

DIMITRIJEVIĆ ALEKSANDAR

3.

STANKOVIĆ JOVANA

D.

DRAGAN KITANOVIĆ



Nedelja

24.11.19.





13





Čapljinac



FK

RADNIČKI 1947”



FK

“DOLJEVAC 1971”

1.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

2.

MITROVIĆ STEFAN

3.

MITIĆ DARKO

D.

DRAGAN MARKOVIĆ



Nedelja

24.11.19.





13





Baličevac



FK

“BALIČEVAC 1976”



FK

“PALILULA”

1.

JOVANOVIĆ MILAN

2.

DABARĆIĆ DEJAN

3.

MARKOVIĆ SLAĐAN

D.

BRANISLAV KANDIĆ

Делегирање за 15 коло Нишавске окружне лиге

15. kolo



Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

16.11.19





13





Čečina



FK

“POBEDA”



FK

“MORAVAC” (ZT)

1.

STOILKOV ŽELJKO

2.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

3.

DIMITRIJEVIĆ ALEKSANDAR

D.

GORAN RISTIĆ



Subota

16.11.19.





13





Gredetin



FK

“NAPREDAK 2012”



FK

“MORAVAC” (Č)

1.

JOVANOVIĆ MILAN

2.

NIKOLIĆ FILIP

3.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

D.

VLADIMIR NIKOLIĆ



Nedelja

17.11.19.





13





Doljevac



FK

“DOLJEVAC 1971”



FK

“SLOGA”

1.

MILOŠEVIĆ STEFAN

2.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

3.

MARKOVIĆ SLAĐAN

D.

ZORAN GOLUBOVIĆ



Nedelja

17.11.19.





11





Aleksinac



FK

“PALILULA”



FK

“PADINA 1989”

1.

ALEKSIĆ SAŠA

2.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

3.

ĐORĐEVIĆ NAĐA

D.

LOZAN STOILKOV



Nedelja

17.11.19.





13:30





Aleksinac



FK

“RUTEVAC 1908”



FK

“RADNIČKI 1924”

1.

MILADINOVIĆ VLADICA

2.

MITROVIĆ STEFAN

3.

DINIĆ VLADICA

D.

VOJKAN MILIČEVIĆ



Nedelja

17.11.19.





13





Rožina



FK

“NAISUS 1977”



FK

“RADNIČKI 1947”

1.

JOVANOVIĆ IVAN

2.

DABARČIĆ DEJAN

3.

STANOJEVIĆ MARKO

D.

LJUBA STOJANOVIĆ



Nedelja

17.11.19.





13



D.

Dušnik



FK

“ELID”



FK

“RUDAR ALPOS”

1.

IVANOVIĆ STEFAN

2.

JANKOVIĆ NIKOLA

3.

MITIĆ DARKO

D.

ILIĆ SVETISLAV



Nedelja

17.11.19.





13





Batušinac



FK

“MLADOST”



FK

“ZAPLANJAC”

1.

BRANKOVIĆ MILOŠ

2.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

3.

RADOJKOVIĆ DAVID

D.

ZORAN STAMENKOVIĆ



Nedelja

17.11.19.





13





Baličevac



FK

“BALIČEVAC 1976”



FK

“RASOVAČA”

1.



2.



3.



D.

VIKTOR DINIĆ



Делегирање за 14 коло Нишавске окружне лиге

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

09.11.19





13



Al.

Rudnici



FK

“RUDAR ALPOS”



FK

“NAPREDAK 2012”

1.

DIMITRIJEVIĆ EMILIJA

2.

STOILKOV ŽELJKO

3.

ĐORĐEVIĆ NAĐA

D.

MIĆA MILOJEVIĆ



Subota

09.11.19.





13





Baličevac



FK

“PADINA 1989”



FK

“BALIČEVAC 1976”

1.

ALEKSIĆ SAŠA

2.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

3.

NIKOLIĆ FILIP

D.

TOPLICA POPOVIĆ



Nedelja

10.11.19.





13



Z.

Toponica



FK

“MORAVAC”



FK

“RUTEVAC 1908”

1.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

2.

IVANOVIĆ STEFAN

3.

STOJKOVIĆ NENAD

D.

DRAGAN MARKOVIĆ



Nedelja

10.11.19.





13





Gadžin Han



FK

“ZAPLANJAC”



FK

“ELID”

1.

PAUNOVIĆ STEFAN

2.

BRANKOVIĆ MILOŠ

3.

DIMITRIJEVIĆ ALEKSANDAR

D.

GORAN JOCIĆ



Nedelja

10.11.19.





13





Korman



FK

“SLOGA”



FK

“NAISUS 1977”

1.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

2.

JOVANOVIĆ IVAN

3.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

D.

SAVA STEVANOVIĆ



Nedelja

10.11.19.





13





Čapljinac



FK

“RADNIČKI 1947”



FK

“POBEDA”

1.

MILOŠEVIĆ STEFAN

2.

MITROVIĆ STEFAN

3.

JANKOVIĆ NIKOLA

D.

BRANISLAV KANDIĆ



Nedelja

10.11.19.





13





Čečina



FK

“MORAVAC”



FK

“DOLJEVAC 1971”

1.

STANOJEVIĆ MARKO

2.

NIKOLIĆ LUKA

3.

BRZAKOVIĆ JOVANA

D.

VOJKAN MILIĆEVIĆ



Nedelja

10.11.19.





13





Kočane



FK

“RADNIČKI 1924”



FK

“PALILULA”

1.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

2.

RADOJKOVIĆ DAVID

3.

STANKOVIĆ JOVANA

D.

ZVONIMIR STOJANOVIĆ



Nedelja

10.11.19.





13





Rasovača



FK

“RASOVAČA”



FK

“MLADOST”

1.

JOVANOVIĆ MILAN

2.

MARKOVIĆ SLAĐAN

3.

DABARČIĆ DEJAN

D.

ALEKSANDAR STEFANOVIĆ

Делегирање за 11 коло Нишавске окружне лиге

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

26.10.19





13.30





Baličevac



FK

“PADINA 1989”



FK

“MORAVAC” (ZT)

1.

DINIĆ VLADICA

2.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

3.

NIKOLIĆ FILIP

D.

ZORAN STAMENKOVIĆ



Subota

26.10.19.





13.30





Gredetin



FK

“NAPREDAK 2012”



FK

“ELID”

1.

MILADINOVIĆ VLADICA

2.

JOVANOVIĆ DANIJEL

3.

STOJKOVIĆ NENAD

D.

DRAGAN KITANOVIĆ



Nedelja

27.10.19.





13.30





Doljevac



FK

“DOLJEVAC 1971”



FK

“MLADOST”

1.

JOVANOVIĆ MILAN

2.

ALEKSIĆ SAŠA

3.

MARKOVIĆ SLAĐAN

D.

VOJKAN MILIĆEVIĆ



Nedelja

27.10.19.





13.30





Kočane



FK

“RADNIČKI 1924”



FK

“RASOVAČA”

1.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

2.

MITROVIĆ STEFAN

3.

JANKOVIĆ NIKOLA

D.

DRGAN MARKOVIĆ



Nedelja

27.10.19.





13.30





Baličevac



FK

“BALIČEVAC 1976”



FK

“RADNIČKI 1947”

1.

JOVANOVIĆ IVAN

2.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

3.

NIKOLIĆ LUKA

D.

LOZAN STOILKOV



Nedelja

27.10.19.





11





Aleksinac



FK

“PALILULA”



FK

“SLOGA”

1.

BRZAKOVIĆ JOVANA

2.

ĐORĐEVIĆ NAĐA

3.

DIMITRIJEVIĆ ALEKSANDAR

D.

ALEKSANDAR STEFANOVIĆ



Nedelja

27.10.19.





13.30





Žitkovac



FK

“RUTEVAC 1908”



FK

“MORAVAC” (Č)

1.

PAUNOVIĆ STEFAN

2.

MILOŠEVIĆ STEFAN

3.

STANKOVIĆ JOVANA

D.

IVAN ILIĆ



Nedelja

27.10.19.





13.30





Čečina



FK

“POBEDA”



FK

“RUDAR ALPOS”

1.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

2.

DINIĆ VLADICA

3.

MITIĆ DARKO

D.

VIKTOR DINIĆ



Nedelja

27.10.19.





13.30





Rožina



FK

“NAISUS 1977”



FK

“ZAPLANJAC”

1.

BRANKOVIĆ MILOŠ

2.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

3.

RADOJKOVIĆ DAVID

D.

VLADIMIR NIKOLIĆ

Делегирање за 10 коло Нишавске окружне лиге

Datum

Vreme

Mesto

Domaćin

Gost

Službenalica



Subota

19.10.19





14



D.

Dušnik



FK

“ELID”



FK

“DOLJEVAC 1971”

1.

NIKOLIĆ FILIP

2.

MANOJLOVIĆ NIKOLA

3.

JOVANOVIĆ ALEKSANDAR

D.

STAMENKOVIĆ ZORAN



Subota

19.10.19.





14



Al.

Rudnici



FK

“RUDAR ALPOS”



FK

“RUTEVAC 1908”

1.

MILOŠEVIĆ JOVAN

2.

ĐORĐEVIĆ SLAVKO

3.

BRZAKOVIĆ JOVANA

D.

MILIČEVIĆ VOJKAN



Nedelja

20.10.19.





14





Rasovača



FK

“RASOVAČA”



FK

“NAPREDAK 2012”

1.

IVANOVIĆ STEFAN

2.

ALEKSIĆ SAŠA

3.

BRANKOVIĆ MILOŠ

D.

MILOJEVIĆ MIĆA



Nedelja

20.10.19.





14





Batušinac



FK

“MLADOST”



FK

“NAISUS 1977”

1.

JANKOVIĆ NIKOLA

2.

ANĐELKOVIĆ LJUBISAV

3.

DINIĆ VLADICA

D.

KANDIĆ BRANISLAV



Nedelja

20.1019.





14





Gadžin Han



FK

“ZAPLANJAC”



FK

“POBEDA”

1.

MITROVIĆ STEFAN

2.

MITIĆ DARKO

3.

RANĐELOVIĆ ŽELJKO

D.

JOCIĆ GORAN



Nedelja

20.10.19.





14





Čečina



FK

“MORAVAC”



FK

“PALILULA”

1.

MILOŠEVIĆ STEFAN

2.

MARKOVIĆ SLAĐAN

3.

DIMITRIJEVIĆ BRANKO

D.

DINIĆ VIKTOR



Nedelja

20.10.19.





14





Korman



FK

“SLOGA”



FK

“BALIČEVAC 1976”

1.

JOVANOVIĆ MILAN

2.

DABARČIĆ DEJAN

3.

DIMITRIJEVIĆ DANIJEL

D.

GOLUBOVIĆ ZORAN



Nedelja

20.10.19.





14





Čapljinac



FK

“RADNIČKI 1947”



FK

“PADINA 1989”

1.

JOVANOVIĆ JOVANA

2.

MILOSAVLJEVIĆ MARKO

3.

MITROVIĆ PREDRAG

D.

ILIĆ ALEKSANDAR



Nedelja

20.10.19.





14



Z.

Toponica



FK

“MORAVAC”



FK

“RADNIČKI 1924”

1.

STANOJEVIĆ MARKO

2.

JOVANOVIĆ IVAN

3.

MILADINOVIĆ VLADICA

D.

POPOVIĆ TOPLICA

Избор писма
 7. јули бб (спортски центар "ТАШ"), 18220 Алексинац
+381/018-803051       office@fsno.org.rs